HABERLER

UMA 2018 Yılı Bayiler Toplantısı Gerçekleştirdi.

Her sene Türkiye’nin dört köşesinden gelen bayilerin katılımı ile gerçekleştirilen UMA Bayiler Toplantısı, Antalya Susesi Otel’de UMA ve bayilerini bir araya getirdi.
Devamı

Kamuoyuna Duyuru

Aşağıda ticaret unvanları belirtilen şirketlere Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun (TMSF) kayyım olarak atanmasına karar verilmiştir.
Devamı

Uma Eğitimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor..

Personellerinin eğitimine son derece önem veren UMA(Uğur Motorlu Araçlar), eğitimlerine hızla devam ediyor. Bu kapsamda başlatılmış olan UMA Personel Eğitimi Programının ana amacı, işe yeni başlamış personellerine UMA değerlerini kazandırmak ve yaşatacak personeller yetiştirmektir.
Devamı

UMA’da SAP Projesi Başlıyor

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş., iş süreçlerini iyileştirmek, finansal ve operasyonel verilerini daha verimli yönetebilmek için SAP sürecine adım atıyor.
Devamı

KYMCO Yeni Downtown 350i ABS İçin Lansman Fiyatı Belli Oldu

Sahip olduğu asil tarzı, dinamik görüntüsü ve enerjisi ile kendine hayran bırakacak Yeni Downtown 350i ABS, 26.990 TL lansman fiyatıyla keyif dolu ve eşsiz seyahatler yaşatmaya geliyor.
Devamı

UMA Çalışanları Türk Kızılayı'na Kan Bağışı'nı Destekliyor

Uğur Motorlu Araçlar çalışanları Türk Kızılayı'nın “Kan Acil Değil, Sürekli İhtiyaçtır” kampanyasına destek vererek önemli bir sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdi.
Devamı

E-Mon Yedek Parça Sitesi Açıldı

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde ekonomik ve çevreci ürünleri ile 2015 yılından itibaren hizmet veren E-Mon “Yedek Parça” sitesini açtı.
Devamı

Zontes Yedek Parça Sitesi Açıldı

Müşterilerine online olarak orijinal yedek parça siparişi verebilme imkanı sunan Zontes, www.zontesyp.com/tr web adresi üzerinden yedek parça hizmeti vermeye başladı.
Devamı

CF MOTO Yedek Parça Sitesi Açıldı

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde yenilikçi ve üstün kalite anlayışı ile hizmet veren CF Moto “Yedek Parça” sitesini açtı.
Devamı

Uğurlu Hediyeler nedir?

Uğurlu Hediyeler, Türkiye’nin öncü grup şirketleri arasında yer alan Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki dört markası ile başlattığı ortak bir müşteri sadakat programıdır.
Devamı

Önceki12345...Sonraki