HABERLER

Umutların Yolunu Açın!

Minik Kalplerin Umudu Olmaya Var Mısın?
Devamı

UMA, 2019 Servisler Toplantısını Gerçekleştirdi

Uğur Motorlu Araçlar’ın, 7-10 Şubat tarihleri arasında Antalya Mirage Park Resort Oteli’nde organize ettiği Servis Toplantısı servislerin yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleşti.
Devamı

Uğur Motorlu Araçlar SAP Projesini Hayata Geçiriyor

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. iş süreçlerini iyileştirmek, finansal ve operasyonel verilerini daha verimli yönetebilmek için SAP projesine geçiyor.
Devamı

Yeni Rx1i Evo ile Yolun İzini Sür!

Mondial, enduro ailesinin yeni üyesi RX1i Evo’yi motosiklet severler ile buluşturdu.
Devamı

650 MT ile Nepal’e Sürüyoruz Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve Can Küngör’ün CF Moto 650 MT ile Türkiye’den çıktıkları Nepale yolcuğu 16.gününde hız kesmeden devam ediyor.
Devamı

CF Moto ile Sıra Dışı Rotalar…

Deneme Tahtası’ndan Erkin Yeşil ve arkadaşı Can Küngör 650 MT ile 50 gün sürecek Nepal yolculuğuna başlıyor.
Devamı

UMA, Çalışanlarına Bilgi Güvenliği Konusunda Eğitim Verdi

Uğur Motorlu Araçlar, kurum personelinin ve yöneticilerin güvenlik risklerini anlaması, geçmişte ve günümüzde sıklıkla karşılaşılan saldırı teknikleri hakkında bilgilenip, kurum/kişisel hedefli saldırılara karşı korunma yöntemleri hakkında bilinçlenmesi konusunda Bilgi Güvenliği Eğitimi verdi.
Devamı

CF Moto 2018 İstanbul Motobike Fuarı’nda Göz Doldurdu

Motosiklet ve motosiklet aksesuarları alanında adından söz ettiren Uğur Motorlu Araçlar, Türkiye’nin en büyük motosiklet fuarı Motobike İstanbul’da CF Moto ile yerini aldı.
Devamı

UMA 2018 Yılı Bayiler Toplantısı Gerçekleştirdi.

Her sene Türkiye’nin dört köşesinden gelen bayilerin katılımı ile gerçekleştirilen UMA Bayiler Toplantısı, Antalya Susesi Otel’de UMA ve bayilerini bir araya getirdi.
Devamı

Kamuoyuna Duyuru

Aşağıda ticaret unvanları belirtilen şirketlere Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun (TMSF) kayyım olarak atanmasına karar verilmiştir.
Devamı

Önceki12345...Sonraki