MARKALAR

142 Ülkeye ihracat gerçekleştiren, sektöründe lider konumda bulunan, 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki Uğur Motorlu Araçlar kendi tescilli markası "Mondial" ile 2004 yılında motosiklet sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

DETAY

2004 yılından itibaren motosiklet sektöründe gösterdiği başarıları ile adından söz ettiren Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. (UMA), 2017 yılının ilk yarısında erişilebilirliği ve tercih edilme oranıyla pazarda lider olan Mondial markası ile Tarım aletleri satışına başladı.

DETAY

1964 yılında Tayvan'da kurulan KYMCO, 4000 çalışanı ve satış gelirleri ile Dünya'nın en büyük scooter, motosiklet, ATV ve endüstriyel motor üreticilerinden biridir. Dünya'da kullanılan 7 milyondan fazla scooter ve motosikletin üreticisidir.

DETAY

1989 yılında Çin’de kurulan CF Moto, her türlü yol ve yol dışı şartlarına uygun ATV, UTV modelleri, motosiklet ve scooter üreticisidir. CF Moto, yıllık 800.000 adet motosiklet ve 70 ülkede satılan 600.000 adet motosiklet üretim kapasitesine sahiptir.

DETAY

ZONTES, 2016 yılının ilk yarısında Motosiklete Dair Her Şeyi çatısı altında toplayan UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş) bünyesinde Türkiye pazarına giriş yapmıştır. ZONTES, kaliteli ve güvenilir motosiklet modelleri ile yaygın yedek parça ve servis ağına sahiptir.

DETAY

E-Mon Elektrikli scooterlar, benzinli motosikletlere kıyasla %90’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlarken, çevreye duyarlı, gürültü kirliliğine yol açmayan, sessiz ve ekonomik araçlar olarak yollarda. Çevreci, dinamik ve elektrikli E-Mon, insanların daha rahat nefes almasını sağlar.

DETAY

Motovento: kask, kıyafet, ayakkabı, iç giyim gibi yaşam stilini yansıtan koruyucu ürünler başta olmak üzere motosiklet aksesuar ve yedek parça ürünlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz; kaliteli, güvenilir ve kullanıcı dostu olan online bir alışveriş sitesidir.

DETAY