HABERLER

UMA 2018 Yılı Bayiler Toplantısı Gerçekleştirdi.

17 Kasım 2017 Cuma

Her sene Türkiye’nin dört köşesinden gelen bayilerin katılımı ile gerçekleştirilen UMA Bayiler Toplantısı, Antalya Susesi Otel’de UMA ve bayilerini bir araya getirdi.

Kalitesinden ödün vermeden her geçen gün büyümeye ve sektördeki yeniliklerine devam eden UMA, 30 Ekim-5 Kasım Tarihleri arasında gerçekleştirdiği toplantıda, 2018 yılı modellerini bayileri ile paylaştı.

Lokomotif markası ve yaygın bayi, servis ağı ile Türkiye’deki tüm motosiklet severlere ulaşmak isteyen MONDIAL, enduro sınıfının beğenilen modeli Rx3i Evo ve yeni gelen modelinin tanıtımını yaparken, scooter segmentinin yeni modeli Ritmica 110’unu da görücüye çıkarttı.

Scooter alanında uzmanlığı ile bilinen KYMCO’nun, yeni gözdeleri X-Town 125i, Downtown 350i ABS ve Agility 16+ 150 modellerinin de tanıtımı yapılırken tasarımları ve özellikleriyle göz doldurdular.

NK serisi, outdoor ve touring modelleri ile kitlelerin beğenisini kazanan CFMOTO, konfordan ve güçten taviz vermeyen dayanıklı ve kullanışlı modelleri ile katılımcılardan tam not aldı. 150 NK, 400 NK ve 650 NK modelleri ile ilgi odağı olurken katılımcılar ATV-UTV ve T3 belgeli traktör modellerini de yakından incelediler.

Ulaşım problemlerine çevreci çözümler sunan elektrikli bisiklet markası E-MON, 2018 yılının yeni modelini tanıtırken gürültü kirliliğine yol açmayan ürünleri ile kişisel geziler, kurye ve yük taşımacılığına yönelik çözüm sunmaya devam ediyor.

Motosiklet piyasasına hızla giren ZONTES, geleceğin mühendislik harikası olan S250 modelini katılımcılar ile buluşturdu.

Dünya çapında bilinen kask ve güvenli sürüş ekipmanları ile UMA’nın aksesuar markası olan Motovento da yıl boyu Türkiye’yi gezen Motovento Tırı ile bayiler toplantısında yerini aldı.

Toplantı sayesinde bayilerinin isteklerini bire bir dinleyen UMA, bayileri ile birlikte bir aile olduğunu vurgularken, kurumsallığı ile güven tazeledi.


Tüm Haberler