Uğur Motorlu Araçlar | Mondial, CF Moto, Zontes, E-Mon, Motovento, Mondial Tarım

HABERLER

UMA 2023 Yetkili Servisler Toplantısı Düzenlendi

Motosiklet sektörünün lider markalarını tek çatı altında toplayan Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. Yetkili Servisleri ile Antalya Miracle Resort Hotel’de 15-17 Aralık 2023 tarihlerinde bir araya geldi.
Devamı

UMA İle Tam Gaz

UMA 2023 Bayi Toplantısı, Türkiye’nin 81 ilinden iş ortaklarının katılımıyla 12-14 Aralık tarihleri arasında Antalya Granada Luxury Belek Otel’de gerçekleştirildi.
Devamı

Umutların Yolunu Açın!

Minik Kalplerin Umudu Olmaya Var Mısın?
Devamı

Uğur Motorlu Araçlar SAP Projesini Hayata Geçiriyor

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş. iş süreçlerini iyileştirmek, finansal ve operasyonel verilerini daha verimli yönetebilmek için SAP projesine geçiyor.
Devamı

UMA, Çalışanlarına Bilgi Güvenliği Konusunda Eğitim Verdi

Uğur Motorlu Araçlar, kurum personelinin ve yöneticilerin güvenlik risklerini anlaması, geçmişte ve günümüzde sıklıkla karşılaşılan saldırı teknikleri hakkında bilgilenip, kurum/kişisel hedefli saldırılara karşı korunma yöntemleri hakkında bilinçlenmesi konusunda Bilgi Güvenliği Eğitimi verdi.
Devamı

CF Moto 2018 İstanbul Motobike Fuarı’nda Göz Doldurdu

Motosiklet ve motosiklet aksesuarları alanında adından söz ettiren Uğur Motorlu Araçlar, Türkiye’nin en büyük motosiklet fuarı Motobike İstanbul’da CF Moto ile yerini aldı.
Devamı

Uma Eğitimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor..

Personellerinin eğitimine son derece önem veren UMA(Uğur Motorlu Araçlar), eğitimlerine hızla devam ediyor. Bu kapsamda başlatılmış olan UMA Personel Eğitimi Programının ana amacı, işe yeni başlamış personellerine UMA değerlerini kazandırmak ve yaşatacak personeller yetiştirmektir.
Devamı

UMA’da SAP Projesi Başlıyor

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş., iş süreçlerini iyileştirmek, finansal ve operasyonel verilerini daha verimli yönetebilmek için SAP sürecine adım atıyor.
Devamı

UMA Çalışanları Türk Kızılayı'na Kan Bağışı'nı Destekliyor

Uğur Motorlu Araçlar çalışanları Türk Kızılayı'nın “Kan Acil Değil, Sürekli İhtiyaçtır” kampanyasına destek vererek önemli bir sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdi.
Devamı

E-Mon Yedek Parça Sitesi Açıldı

Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde ekonomik ve çevreci ürünleri ile 2015 yılından itibaren hizmet veren E-Mon “Yedek Parça” sitesini açtı.
Devamı

Önceki12345...Sonraki