MARKALAR

2003 yılında Çin’de kurulan TAYO,  Çin-Yabancı ortak girişimciler tarafından kurulmuştur. Şirketin toplam yatırımı 2,6 milyar RMB’dir.  TAYO özel AEO üst düzey teknoloji sertifikası alan ilk ulusal firmadır. TAYO firması 600 dönümlük bir alanı üzerine kurulu olup, yaklaşık 1600 kişilik mevcut kadroya sahiptir.

ZONTES markası, TAYO firmasının büyük ve orta motor hacimli motosikletleri hedefleyen markalarından biridir.  TAYO, yeni buluşlara ve yeniliğe odaklanmış bir firmadır. 256 Görsel Patente, 121 Faydalı Model Patentine, 36 Buluş Patentine ve 3 adet Guandong Bilim ve Teknoloji Yenilik Ödülü’ne sahiptir.  100’den fazla Ulusal ve Kent Liderleri TAYO’yu ziyaret ederek, üretilen motosikletleri yakından incelemiştir.

ZONTES şirket stratejisi ise; üretilen ürünlerin malzeme yapısı, üretim teknolojisi, duyarlılık süreci, akıllı kontrol, enerji tasarrufu, çevre koruma, güvenli ve dayanıklılığa odaklıdır. ZONTES, yeni teknoloji ve araştırma atılımları küçük hacimli motosikletlerin üretiminde verimlilik ve güvenilirlik kazanarak, egzoz emisyon değerlerini düşürerek, çevreye kirliliğini azaltmayı amaçlamaktadır.

ZONTES, 2016 yılının ilk yarısında Motosiklete Dair Her Şeyi çatısı altında toplayan UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş) bünyesinde Türkiye pazarına giriş yapmıştır. ZONTES, kaliteli ve güvenilir motosiklet modelleri ile yaygın yedek parça ve servis ağı, satış sonrası hizmet ve pazarlama faaliyetleriyle, Türkiye’deki motosiklet sektöründe hizmet vermektedir.

MARKALARA GERİ DÖN